narechena.lviv.ua

Як організувати своє весілля?

Організація весілля – відповідальне і досить таки складне завдання, оскільки потрібно не тільки зробити це свято незабутнім і неповторним для самих молодят, але й для сімей нареченого і нареченої, які цього дня стають однією великою родиною.

[tx_calltoact button_text=”Перейти” url=”http://narechena.lviv.ua“]narechena.lviv.ua[/tx_calltoact]

 

Як організувати весілля, якщо у вас немає досвіду в цій справі?

Портал «Наречена» присвячений організації весілля у Львові. Наша аудиторія – наречені, що готуються до весілля, а також ті, чиє весілля вже відбулось, але залишився досвід і є бажання ним поділитися. Ми стараємось на одному сайті зібати всю інформацію про весілля у Львові.

Наша аудиторія – наречені, що готуються до весілля, а також ті, чиє весілля вже відбулось, але залишився досвід і є бажання ним поділитися.

На порталі ви знайдете:

– Каталог організацій
Інформація про тих, хто надає товари та послуги на весільному ринку Львова, зібрана в зручний тематичний каталог. Адреси, телефони, фотографії.

– Персональна сторінка
Візитна картка компанії, що представляє вас чи вашу компанію у сфері весільних послуг.

– Каталог весільних товарів та послуг
Каталог весільних товарі та послуг зібрана в зручний тематичний каталог. Опис, ціна, фотографії. Що гармонійно поєднано з візитною карткою компанії.

– Блок Новин
Представлений новинами весільної індустрії і останніми подіями у львівських весільних компаній

– Блок статей про підготовку до весілля
Традиції та особливості весілля. Поради для проведення весілля

– Спільнота львівських наречених
Спілкування, реальні зустрічі, звіти про весілля та фотографії. Ми раді допомогти вам порадою, як зробити передвесільну метушню святом.