Покористувавшись різними телефонами і різними типами датчиків відбитків пальців, зробив для себе рейтинг найоптимальніших і найкращих місць для розміщення біометричних датчиків відбитків пальців. Якщо цікаво, гортай далі.

І так ТОП 3 місць для розташування датчика відбитків пальців.

3. Третє місце, найневдаліше!

Біометричний датчик Samsung note 10 Lite

Це десь невідомо де знизу, вбудовано в екран. Практично неможливо вгадати і покласти палець чітко на датчик з першого разу, постійно треба мати зоровий контакт з телефоном і добре цілитись і з третього разу ти можливо попадеш у цей датчик пальцем і телефон розблокується. Але якщо у вас на екрані наклеєне захисне скло, то розблокування відбудеться далеко не з першого разу.

А якщо на екран наклеєно гідрогель, то взагалі забудьте що у вас той датчик є. Він навіть пальця не розпізнає, некажучи вже про відбитки. Тому щоб розблокувати телефон  потрібно добряче потанцювати біля того датчика, чим вбити мінімум 30 секунд свого дорогоцінного часу.

Оцінка – Незадовільно!

2. Друге місце, класний середнячок.

Біометричний датчик Xiaomi Mi 8

Датчик на задній стороні телефону. Він має зручну окантовку і його завжди можна нащупати тактильно, не потрібно відволікатись і встановлювати зоровий контакт із телефоном. Спрацьовує швидко і поки ти його витягнеш із кишені ти 100% нащупаєш цей датчик за долі секунди і перед тобою буде готовий до роботи телефон.

Можливо це не так стильно, і елегантно, як датчик в екрані. Але до одного місця ці датчики в екрані, якщо вони не працюють!

1. Перше місце. Пушка, бомба, ракєта!

Біометричний датчик Honor 20 pro

Датчик який вбудовано у праву грань телефону і суміщено із кнопкою живлення. Це просто бомба! Це неймовірне і найкраще рішення для встановлення сканера для відбитків пальців на телефоні. Він не заважає, він швидко спрацьовує, не псує вид телефону і лаконічно об’єднано з кнопкою живлення.

Побільше би виробників робити би такий сканер відбитків пальця