Щоб не бути обдуреним в інтернет магазині, не втратити гроші, а той просто час, варто його перевірити. На що слід звернути увагу:

1. Якість сайту! Це на перший погляд гарний дизайн і працюючий не глючний сайт і з повним наповненням. Сайт мусить працювати і давати повну інформацію про товар. Це свідчить про серйозність намірів власника. Якщо власник викладе не одну сотню доларів на дизайн і на програмування і на наповнення контенту сайту… це значить що він прийшов із серйозними намірами і на довго та не буде Вас дурити на кілька доларів! Йому просто це не вигідно. Тобто якщо на сайті навіть немає опису чи фотографій товару(тільки назва і ціна) варто задуматись… а якщо ще й сайт виглядає жахливо, а ще й глючить значить його створювали не професіонали за дуже низьку ціну, тому є ймовірність обману.

2. Контакти. Обов”язково на сайті інтернет магазину повинні бути контакти, не форма зворотнього зв”язку а контакти (№ стаціонарного тел. № моб. телефону, і адреса, з картої проїзду і тп). Якщо цього немає, слід задуматись чому це приховано від потенційного покупця?..

3. Рейтинг сайту у пошукових системах. Не секрет що на сьогоднішній день розкрутити сайт коштує на порядок дорожче ніж його створення. Я звертаю увагу на Google PageRank і Індекс Цитування у Яндексі. Це простими словами рейтинги популярності сайту у мережі інтернет, або їх ще називають “пузомірки”(в кого більший ) і є спеціальні інструменти, щоб це перевірити наприклад pr-cy.ru

і якщо PR<3 а ИЦ<50 значить сайт ще дуже “молодий”, а репутацію як правило треба заробити

Перераховане вище звичайно не панацея проблеми бувають і у відомих і великих, але принаймі не попастися на гачок відвертого лохотрону допомагає (це саме може стосуватись роботи і тп…)