Завданнями ІТ-менеджера – розробити стратегію розвитку і управління ІТ-відділом компанії або компанії в цілому. ІТ

ІТ-менеджер – знайомий з бізнес-процесами компанії і слідкує за новітніми технологіями у світі. Він керує людьми, з ефективністю і мотивацією. ІТ-менеджер організовує і керує щоденною роботою цілої команди, яка може бути як у штаті, так і підрядники і складається з розробників, дизайнерів, техніків та інженерів. ІТ-менеджер знає, що може зробити програміст, адміністратор або технічний фахівець, а чого не може, до якого результату призведе використання певної технології, в якому програмному забезпеченні потребує компанія, які програмні рішення використовувати в цілях більш ефективної підприємницької діяльності компанії, як це застосувати у бізнесі компанії, хто повинен сформувати команду і яка кількість фінансування потрібно для виконання певної роботи. ІТ-менеджери тримають руку на пульсі і стежать за всіма інноваціями на ринку ІТ, намагаючись використовувати вигідні переваги, які вони несуть, для ефективного використання та впровадження їх в свою компанію, щоб забезпечити управління, контроль і посилити свою бізнес-активність.

21-е століття стало століттям інформаційних технологій і нових досягнень. Компанії, які не реалізують їх у своїй діяльності і не мають людей, які знають і використовують їх, не зможуть бути конкурентоспроможними на світовому ринку. ІТ-менеджер повинен іти в ногу із цифровим часом і оперативно реагувати на кожен його біт, і реалізовувати належним чином досягнення в області інформаційних і комунікаційних технологій в компанії на щоденній основі.

І хоча ІТ відділ не є прибутковим, але він прямо впливає на ріст і розвиток компанії, оптимізації бізнес процесів. Те, як організація йде в ногу з неспокійним цифровим світом, буде залежати наскільки якісно вона буде розвиватись. Саме тому робота кваліфікованого IT-менеджера відповідальна і цінна.