Захист авторських прав чи ловлення вітру

Вони сьогодні доходять до абсурду і зупиняють науково технічний прогрес! Бо так звані «патентні тролі», спеціально патентують(реєструють) найбільш логічні і звичні слова, словосполучення, терміни, дії, механізми. І якщо хочеш це використовувати або плати їм шалені гроші, або нічого не роби!

Ви знаєте, що в Україні наприклад, ви не зможете просто так провести «Парад невест ТМ» бо фірма з Харкова це зареєструвала, як торгову марку?
“Проведение Парада Невест без подписания предварительного лицензионного договора является НЕЗАКОННЫМ и подвергается административно-уголовной ответственности согласно законодательства Украины.” Що іншими словами означає “ганіте бабло, ребята”
Я вважаю це не нормально! Скоро так всі слова(словосполучення) чи букви зареєструють. Тоді що вигадувати нові слова, чи придумувати новий буквар?

Сильно плачуться всякі там «музиканти», які на компУтері підтягнули свій бездарний голос і звук, і плачуть про недоотриманий прибуток. Агов так їх і бесплатно з трекерів ніхто качати не хоче! А ті музиканти, що висять в топах, яких скачують бесплатно, я думаю вони з того мають свою популярність і ведуть не бідне життя. На хліб з ікрою в них завжди буде!

Кіно, а що заважає дійсно попрацювати і зняти яскраве кіно, яке б так і хотілося подивитись в кінотеатрі на великому екрані і отримати задоволення, а не паскудної якості екранку скачану з нету? Яскравий приклад «Аватар» понад 2млр. прибутку. І я думаю Камерону і Ко пофіг скільки тих безкоштовних копій Аватара.

Уявіть що ви купуєте ковбасу в магазині, а на упаковці написано що відкриваючи упаковку ви зобов”язуєтесь усе з”їсти самі і не можете ні ким поділитись і нікому передати її навіть покуштувати, а мусите її з”їсти самі в сухомятку! Абсурд? Абсурд! А чому ж тоді з програмами, кіно, чи музикою так? Все ніяк не може Біллі втратити свої надприбутки? А на чому ж тоді їм заробляти? Спитайте в гугла – і це не ідіома, а прекрасна бізнес модель. В гугла всі продукти безкоштовні, або майже безкоштовні. Але це йому не заважає бути мегаприбутковою компанією!

Тому тут треба щось міняти! Тому що далі так бути не може. Якщо і далі так ставитись до інтелектуальної власності, як зараз – це пряма дорога в кам’яний вік! Де крім дерева і камню усе інше буде запатентоване, і не можна буде використовувати!